Pan Wielorybek Gustaw / Mr. Whale

Polski
*
English*
*I am still learning. Sorry. :)

Przedstawiam Wam dzisiaj (w ramach oderwania od wszechobecnych świątecznych klimatów) mojego najnowszego kumpla - Pana Wielorybka. Jak widzicie jest granatowy (bawełniany), oczywiście uśmiechnięty, ma obowiązkowe serduszko, ruchomą płetwę i pryska sobie błękitną wodą w kropki. ;)

Wielorybek powstał całkiem spontanicznie. Rozmyślałam sobie, co by tu za przytulankę wyczarować na maszynie i jak tak sobie przeglądałam moje tkaninki to wpadłam właśnie na taki oto pomysł. 

Today I am gonna show you my newest cuddly toy: Mr. Whale. As you can see he is made of dark blue cotton, he is smiling - obviously, he has cute heart on his butt, he can move his tale and he is squirting blue water. ;)

Idea came to me, like always, quite suddenly. I was thinking what cuddly toy to make next and while looking at my fabrics I thought that it was time for a whale. And here he is. ;)Co o tym myślicie? | What do you think about it?


Komentarze

 1. Odpowiedzi
  1. aż taki duzy nie jest ;) 26 cm na 15 cm

   Usuń
 2. śmieszny :-)
  choć w pierwszej chwili myśłałam, ze to konewka ;-D

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny uśmiechnięty wielorybek :) pozdrawiam i zapraszam również do mnie na iglanitkaraczekpara.blogspot.co.uk

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny wielorybek, ale gdybyś nie napisała, co to, to byłoby trudno się domyślić. Trochę mu brakuje tej szczęki, jaj kształtu, jest zbyt kwadratowa, ale ja się na takich zwierzakach nie znam, więc może się mylę.
  Pozdrówka;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania! <3 (Maniacy gramatyczni, reklamy, czytanie bez zrozumienia i hejty nie są mile widziane. :)