Bransoletki w odcieniach błękitu / Bracelets in the shades of bluePolski

English*
*I am still learning. Sorry. :)

Witajcie Moi Drodzy! Dzisiaj chcę Wam pokazać dwie bransoletki, których robienie sprawiło mi sporo frajdy. Czas jaki na nie poświęciłam to ok 2-3 godzin.

Historia bransoletek jest dość prosta. Pewnego dnia mój kumpel powiedział mi, że robi dla swojej dziewczyny bransoletkę. Podekscytowana spytałam się go gdzie kupił koraliki itd. i okazało się, że na jednej z uliczek schowany jest sklepik z różnymi artystycznymi rzeczami. Oczywiście, jak tylko miałam chwilę, udałam się tam i byłam zachwycona! Tyyyyle ślicznych koralików o różnych kształtach i kolorach! Musiałam trochę kupić.

I to w sumie wszystko. Przyniosłam wszystko do domu i zabrałam się za robotę. Powstały dwie bransoletki, które możecie obejrzeć na zdjęciach poniżej. To są moje pierwsze zrobione taką techniką. Koraliki umieściłam na prostym czarnym rzemyku. Poza tym dodałam słodkie zawieszki/przywieszki (zwał jak zwał): sowę, piórko i kluczyk.

Hello guys! Today I wanna show you two bracelets that were very fun to make. I've spent like 2-3 hours on them. 

The story behind them is very simple. One day my friend told me he was making a bracelet for his girlfriend. I asked him where did he buy beadings etc. He told me that there is such shop hidden in one of the alleys. I went there, obviously, and it was awesome! Sooo many cute beadings! In so many shapes and colours. I needed to buy some. 

And that's it. After some time I made those two bracelets that you can see on the photos below. Those are my first that are made with this technique. Beadings are placed on simple black strap. Also, I added some charms - little cute owl, feather and key.

Komentarze

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania! <3 (Maniacy gramatyczni, reklamy, czytanie bez zrozumienia i hejty nie są mile widziane. :)