To ja


Nazywam się Weronika. Pochodzę z Pomorza, urodziny mam w styczniu, jestem introwertycznym wodnikiem. Studiowałam na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu Informację Naukową i Bibliologię i Socjologię. Jestem teraz na studiach doktoranckich. Naukowo interesują mnie społeczności internetowe i social reading.

Moje przygody z blogowaniem zaczęły się jakoś w 2003 roku. Dawno temu. Nie pamiętam co było pierwsze: blog.pl czy jogger.pl, ale wiem, że to w tym drugim miejscu byłam dłużej i czułam się lepiej. Dlaczego? Bo było inne i trudne.

Adres zmieniał się często, ale ten obecny czyli http://dziekuje-za-wypowiedz.blogspot.com istnieje jakoś od 2013 r. i mimo, że stare wpisy wywaliłam to pozostał jeden – z 20.12.2007 r. Pierwszy.

Obecny blog powstał z bardzo prostej przyczyny. W kwietniu 2013 roku byliśmy z Lubym w Japonii. Pojechałam tam z nim, żeby poznać Jego Rodzinę i zobaczyć kraj rodzinny. Później przyszło lato, miałam wakacje, Luby wyjechał do rodziny na 18 miesięcy, a mi się żyło średnio. Wpadłam wiec na pomysł pt. „przeżyjmy to jeszcze raz” czyli, że opiszę tę moją wycieczkę dzień po dniu dzięki czemu utrwalę sobie miejsca, fakty i nazwy. I tak zrobiłam. I nawet mnie wciągnęło! Z przerwami i w sposób nieregularny blog istnieje do teraz.

Co lubię?

Podróże, jeść (chociaż obowiązują mnie diety), robić sushi, psy, książki, słońce, pływać, sukienki, myśleć, spać (ale bez przesady), uniwersytety, szyć. :)

Co mnie wkurza?

Głupota, ignorancja, obojętność, plotkowanie, wścibstwo, rasizm, seksizm, fanatyzmy wszelakie, zawiść, tania sensacja (droższa też).

Można mnie spotkać tu:


Można do mnie napisać tak:

dziekujezawypowiedz @ gmail.com

Statystyki, info o współpracy, nagrody itd. tu:

Komentarze

  1. Disquis mnie nie lubi. Nie mogę zostawić żadnego komentarza. Ale zagladam. I serdecznie podrawiam :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania! <3 (Maniacy gramatyczni, reklamy, czytanie bez zrozumienia i hejty nie są mile widziane. :)